Rolety zewnętrzne KRISPOL

krispol_a268Rolety zewnętrzne KRISPOL produkowane są z materiałów najwyższej jakości: aluminium i PVC. Charakteryzują się bezawaryjną i stabilną pracą a dzięki ergonomicznym systemom sterowania są komfortowe w obsłudze. Można je dodatkowo wyposażyć w moskitierę, która zwiększa komfort użytkowania domu, mieszkania oraz biura. Rolety zewnętrzne chronią przed nadmiernym nasłonecznianiem się pomieszczeń latem i utratą ciepła zimą, stanowią ochronę intymności domowników. Oferowane są w szerokiej gamie wykończeń i kolorów. W zależności od rozwiązań architektonicznych, Klient KRISPOL ma możliwość wybrania typu rolet, który najlepiej dopasuje do wyglądu budynku. Szeroki asortyment pozwala na dobranie rolet na etapie projektowania, a także do gotowych otworów okiennych, jak również do zamontowanych okien.

CIEPŁO ZIMĄ
Możesz zapomnieć co dzieje się za oknem. W długie zimowe i jesienne dni rolety najlepiej osłonią okna od zimna, wiatru, śniegu i deszczu. Dzięki swojej konstrukcji mogą zmniejszyć przenikalność cieplną okna starego typu nawet o 37%.

CHŁÓD LATEM
Rolety nie dopuszczą do wnętrza domu promieni słonecznych. Dzięki nim utrzymasz przyjemną temperaturę wewnątrz bez ponoszenia kosztów klimatyzacji. Przez otwory wentylacyjne w pancerzu do mieszkania wpada czyste powietrze, a ty możesz cieszyć się cieniem i chłodem.

NICZYM NIE ZMĄCONY SPOKÓJ
Niezależnie od pory roku rolety zapewniają intymność i eliminują hałasy dobiegające z zewnątrz. Dzięki roletom wyposażonym dodatkowo w zintegrowane moskitiery, spełnisz marzenie o przespaniu letniej nocy przy szeroko otwartych oknach.

PROSTE I NIEZAWODNE ROZWIĄZANIA
Niezawodna obsługa rolet zewnętrznych to warunek komfortowej użytkowania. Jeśli wybierzesz najprostsze sterowanie ręczne, specjalnie zaprojektowane łożyska zagwarantują lekką pracę nawet bardzo dużych rolet.

WYGODA W ZASIĘGU RĘKI
Zapomnij o sprawdzaniu czy wszystkie okna są zamknięte. Nasza oferta obejmuje tzw. sterowanie grupowe. Jednym przyciskiem pilota opuścisz wszystkie rolety w domu i zagwarantujesz sobie pełne bezpieczeństwo.

INTELIGENTNE FUNKCJE
Nasze rolety zewnętrzne mogą też pracować samodzielnie. Sterowanie inteligentne jest oparte na programatorze czasowym, czujnikach słońca, zmierzchu lub wiatru.

POCZUJ SIĘ PEWNIE
Rolety zewnętrzne są jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań utrudniających włamanie. Rygiel automatyczny oraz wieszak blokujący skutecznie uniemożliwiają podniesienie z zewnątrz zamkniętej rolety.

NAJWYŻSZY STOPIEŃ BEZPIECZEŃSTWA
Istnieje możliwość zintegrowania naszych rolet z systemem alarmowym. Wówczas każda niepowołana próba wejścia uruchomi alarm. Wyjeżdżasz na dłużej? Zaprogramuj rolety tak, by symulowały obecność domowników.

ZATRZYMAJ CIEPŁO W DOMU
Za oknami mróz, podkręcasz kaloryfery, a tymczasem przez okna domu „ucieka” nawet 25% energii cieplnej. Wyposażenie okien w rolety zewnętrzne pozwali zdecydowanie zmniejszyć te straty.

JAK TO SIĘ DZIEJE?
Pancerz rolety wypełniony jest trwałą pianką poliuretanową o wysokim współ­czynniku izolacyjności. Dodatkowo, pomiędzy oknem a zamkniętą roletą powstaje „poduszka powietrzna” pełniąca funkcję izolatora.

REALNE OSZCZĘDNOŚCI
Przyzwyczailiśmy się, że komfort kosztuje. Tymczasem rolety zewnętrzne służą wygodzie i oszczędnościom jednocześnie.